Ważna informacja dla Członków Związku. Zmiany w strukturach MOZ. Kolejne informacje.

Koleżanki i Koledzy!

Jak już wcześniej informowaliśmy w komunikacie na naszej stronie z przyczyn obiektywnych nasza Międzyzakładowa Organizacja Związkowa Ericsson - Sodexo - UPC - Internetia z dniem 1 czerwca 2020 roku przestaje funkcjonować w dotychczasowej formie.
Ze względów na zmiany własnościowe naszą MOZ opuścili koledzy z Internetii. Mamy też deklaracje od kolegów z firmy Sodexo, że ich członkowie także opuszczają naszą Międzyzakładową Organizację Związkową.

Wyjście tych dwóch podmiotów z naszych struktur zmusza na nas do określonych statutowo działań, w tym szczególnie przeprowadzenie wyborów uzupełniających do Zarządu Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Solidarność UPC – ERICSSON.

Wybory zamierzamy przeprowadzić na przełomie miesięcy sierpnia i września.

W tych niebezpiecznych czasach jedyną rozsądną formą przeprowadzenia tych wyborów jest przeprowadzenie ich w formie korespondencyjnej, przy użyciu narzędzi, jakie posiada Komisja Krajowa NSZZ Solidarność.
Zamierzamy je przeprowadzić w formie elektronicznego głosowania przy wsparciu Komisji Krajowej NSZZ Solidarność.
Do tego potrzebna jest aktualna baza adresów e-mail naszych członków.

Jeżeli jeszcze nie potwierdziłeś swojego adresu email podanego w deklaracji zrób to teraz. Sprawdź swoją pocztę.

Pozdrawiamy, Zarząd MOZ.