Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Skład Komisji

sklad_komisji

Skład Komisji
Międzyzakładowej Organizacji Związkowej (MOZ)


Marcin Habera
Przewodniczący
Internetia

telefon: +48.723.195.003
marcin.habera@mozsolidarnosc.org

Jacek Kaczmarek
Zastępca przewodniczącego
Internetia

jacek.kaczmarek@mozsolidarnosc.org

Zbigniew Kaleta
Zastępca przewodniczącego
Ericsson

zbigniew.kaleta@mozsolidarnosc.org

Miroslaw Rajmann
Zastępca przewodniczącego
UPC Polska

miroslaw.rajmann@mozsolidarnosc.org

Piotr Bronikowski
Zastępca przewodniczącego
Sodexo

piotr.bronikowski@mozsolidarnosc.org

Przemysław Rutkowski
Skarbnik
UPC Polska

telefon: +48.799.199.944
przemyslaw.rutkowski@mozsolidarnosc.org

Piotr Kosmalski
Sekretarz
UPC Polska
piotr.kosmalski@
mozsolidarnosc.org

Adam Borkowski
Członek komisji
Internetia

adam.borkowski@mozsolidarnosc.org

Sławomir Mitka
Członek komisji
Internetia

slawomir.mitka@mozsolidarnosc.org

Sławomir Nowak
Członek komisji
Internetia

slawomir.nowak@mozsolidarnosc.org

Damian Wieczorek
Członek komisji
Ericsson

damian.wieczorek@mozsolidarnosc.org

Paweł Witkowski
Członek komisji
Ericsson
pawel.witkowski@
mozsolidarnosc.org

Grzegorz Malczyk
Członek komisji
Sodexo
grzegorz.malczyk@
mozsolidarnosc.org


 
 

Elektroniczna legitymacja

Jesteśmy również na fb

Międzyzakładowa Organizacja Związkowa Ericsson - Sodexo - UPC - Internetia

strony www strony www strony www strony www