Rosną szeregi RAZEM W PLAY

Drodzy Playersi,

Z nieskrywaną radością i satysfakcję informujemy, że szeregi naszej organizacji związkowej rosną z każdym kolejnym tygodniem od momentu połączenia PLAY z UPC. Liczymy na to, że lada dzień liczba nowych członków przekroczy setkę. Dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Zrobimy wszystko, by was nie zawieść i godnie reprezentować każdego z Was w relacjach z pracodawcą.

Mamy świadomość, że każdy kto wstępuje do związków zawodowych ma jakąś osobistą motywację. Widzimy to w wiadomość e-mail które do tej pory wpłynęły na adres kontakt@razemwplay.org

Zależy nam, by ułatwić Wam kontakt z nami, dla tego czynimy starania, by jak najszybciej uruchomić dyżur związkowy pod telefonem, który w ramach tego dyżuru będą odbierali przedstawiciele Zarządu.

Wkrótce umieścimy na naszej stronie komunikat, w którym podamy numer kontaktowy i terminy dyżurów.

Zarząd RAZEM w PLAY