Rabat na zakup paliwa dla naszych członków.

Koleżanki, Koledzy.

Od teraz każdy członek Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" Ericsson - Sodexo - UPC - Internetia posiadający elektroniczną legitymację związkową może ubiegać się o kartę rabatową uprawniającą do zniżek na paliwo oraz na wybrane produkty i usługi na stacjach Lotos i Lotos Optima.

Zgodnie z ofertą przygotowaną dla członków NSZZ Solidarność karta rabatowa uprawnia do zniżek w wysokości od 7 do 15 groszy za litr paliwa w zależności od jego rodzaju.
Dodatkowo właściciel karty rabatowej może liczyć na 10 % zniżkę na oleje i płyny do spryskiwaczy sprzedawane na stacjach Lotos i Lotos Optima oraz 15 % upustu na myjnię samochodową.

Poniżej tabela przedstawiająca aktualne rabaty.

LOTOS_rabaty

Wydanie i korzystanie z karty rabatowej jest całkowicie bezpłatne.

Użytkownik karty ma prawo udostępniać ją dowolnym członkom rodziny.

Miesięczny limit na zakupy z rabatem wynosi 2000 pln.

Aby założyć kartę rabatową wystarczy złożyć odpowiedni wniosek wraz z wnioskiem o wyrobienie elektronicznej legitymacji związkowej.

Oczywiście wniosek o kartę rabatową może złożyć również członek Związku, który już posiada elektroniczną legitymację związkową.

Karta uprawniająca na zniżki na paliwo oraz inne produkty i usługi na stacjach Lotos i Lotos Optima to nie jedyne korzyści z posiadania elektronicznej legitymacji związkowej.

Posiadanie legitymacji ułatwia korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez NSZZ Solidarność, przede wszystkim umożliwia szybszy i wygodniejszy dostęp do bezpłatnej pomocy prawnej przysługującej członkom związku.
Właściciel elektronicznej legitymacji związkowej chcący skorzystać z pomocy związkowego prawnika nie musi przedstawiać prawnikowi pisma potwierdzającego przynależność związkową wystawionego przez organizację związkową Solidarności w swoim zakładzie pracy.
Dzięki legitymacji możliwe jest także uzyskanie porady prawnej w innym regionie NSZZ Solidarność.

Zapraszamy wszystkich do bezpłatnego przystąpienia do programu.

Poniżej wnioski do pobrania.
Wypełniony wniosek należy przesłać na adres korespondencyjny Związku lub dobrej jakości skanem na adres mailowy Związku: moz@mozsolidarnosc.org

Wniosek_o_wydanie_karty_rabatowej_LOTOS_

Wniosek_o_wydanie_zwiazkowej_legitymacji_elektronicznej