Oferta CDO24 [aktualizacja 09.06.2016]

Koleżanki i koledzy,

wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, a także zgłaszanym potrzebom z przyjemnością możemy Wam zaproponować wszechstronna pomoc prawna CDO 24. Kontynuując współprace z działem prawnym Regionu Śląsko-Dąbrowskiego Solidarności jako Związek Zawodowy udało nam się wynegocjować bardzo szeroką ofertę na preferencyjnych warunkach dla członków naszej organizacji - szczegóły poniżej na ulotce.

W celu przystąpienia do programu, prosimy osoby zainteresowane o wypełnienie załączonej deklaracji, podpisanie i odesłanie (członkowie ZZ wypisują swoje danie bez zaznaczenia wyboru pakietu). Przystąpienie do programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami (składka związkowa również nie ulegnie podwyższeniu). Opłata będzie opłacana z konta Międzyzakładowej Organizacji Związkowej.

W dużej "pigułce" pakiet ochrony prawnej zawiera:
1. Obsługa 24h/7 dni
2. Kompleksowy zakres prawny (Kodeks Karny, Kodeks Rodzinno - Opiekuńczy, Kodeks Cywilny)
3. Bezpośredni kontakt z prawnikiem
4. Przygotowywanie pism
5. Sprawy związane z zaniżonymi ubezpieczeniami, odszkodowania, są prowadzone kompleksowo.
6. Każdy członek otrzymuje spersonalizowaną kartę.
7. Z ochrony może skorzystać również rodzina.
8. W ramach pakietu każdy członek z pomocy prawnej może skorzystać nieograniczeni.e
9. Koszt składki comiesięcznej dla związkowca w całości pokrywa ZZ.

Możliwość wykupienia indywidualnego pakietu:
10 Koszt pakietu rodzinnego 40 pln brutto.
11. Koszt dla osoby niezrzeszonej 599 zł rocznie

ulotka