Bony prezentowe dla członków RAZEM W PLAY

pluxee

Dla naszych członków związku RAZEM W PLAY przygotowaliśmy świąteczny upominek w postaci kuponu / bonu podarunkowego „Pluxee” dawniej „Sodexo” o wartości 50 zł, 100 zł, 120 zł a nawet 140 zł.

Podobnie jak w zeszłym roku, warunkiem otrzymania kuponu / bonu podarunkowego Pluxee / Sodexo jest brak zaległości w opłacaniu składek związkowych na dzień 30 listopada br. oraz minimum 10- miesięczny staż związkowy.

O tym, czy otrzymasz kupon / bon podarunkowy Pluxee / Sodexo zostaniesz poinformowany do 3 grudnia br. poprzez SMS wysłany z RAZEMwPLAY na numer telefonu podany w deklaracji.

Dystrybucja już od 4 grudnia.

O terminach, miejscach odbioru oraz osób z którymi należy się skontaktować, aby odebrać podarunek dowiesz się w kolejnych wiadomościach SMS od RAZEMwPLAY.

Sprawdź, gdzie możesz zrealizować swój kupon Pluxee / Sodexo

bonysodexo